Український гідрометеорологічний центр Інформаційний сервер погоди
gerb
Україна є членом
World
Meteorological
Organization
wmo
Транскордонне співробітництво в басейні р. Дністер

Інформація про проект

Веб-сторінка «Транскордонне співробітництво…» підготовлена в рамках компоненту «Зміна клімату і безпека в басейні річки Дністер» проекту «Зміна клімату і безпека у Східній Європі, Центральній Азії та на Південному Кавказі», який реалізується Європейською економічною комісією ООН та Організацією з безпеки та співробітництва в Європі.

Проект виконується під егідою ініціативи «Навколишнє середовище і безпека» (ENVSEC) за фінансової підтримки Австрійського агентства зі співробітництва в цілях розвитку та «Інструменту стабільності» Європейського союзу. Проект також входить до програми пілотних проектів ЄЕК ООН із адаптації до зміни клімату в транскордонних водних басейнах.

 

           

 

  

 

До основних досягнень проекту належать «Стратегічні напрями адаптації до зміни клімату в басейні Дністра», план їх виконання та обрані практичні заходи з адаптації, втілені проектом, серед яких і дана веб-сторінка. З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланнями https://ehlm.unece.org/pages/viewpage.action?pageId=22741054 та http://dniester-basin.org/ru/materials/navodneniya-i-izmenenie-klimata/.